Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -98.9 kg
(Day 1.)
1-1
Ferdig
Ruslan Aitakhunov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Seier på submission - 00:52
Maksat Kikimov Qazaqstan top Team
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / -60.0 kg
(Day 1.)
3-1
Ferdig
Unknown User Sailaubekova
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Diana Shapenova CHECKMAT KAZAKHSTAN Seier på submission - 00:34
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-1
Ferdig
Alikhan Igembek
Semey Jiu-jitsu
Seier på submission - 03:54
Almas Kosmagambetov Qazaqstan Top Team: Cordial
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / -60.0 kg
(Day 1.)
3-3
Ferdig
Medina Mussakhanova
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Seier på submission - 02:38
Nurnisahan Sinkova Gracie Barra Qaz
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -87.9 kg
(Day 1.)
Ferdig
Ergali Utjanov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Rustam Seferbekov Scbeybars Seier på Walkover
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
1-2
Ferdig
Meirambek MAKSOTULY
MERGEN Fight Club
Zhassyn Khabibullin West-Kazakhstan.obl Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-2
Ferdig
Rishat Tuniyazov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Sejilhan Bolatbek Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / -60.0 kg
(Day 1.)
3-2
Ferdig
Diana Shapenova
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Seier med poeng - 06:00
Kamila Iskendarova CHECKMAT KAZAKHSTAN
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / +60.0
(Day 1.)
3-6
Ferdig
Xeniya Vatutina
Advance JJ Alliance
Diana Muratova Kazakhstan Top Team GRES Seier på submission - 05:47
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / +99 kg
(Day 1.)
1-4
Ferdig
Unknown User
Advance JJ Alliance
Ergali Utjanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-3
Ferdig
Tagdyr Musaev
AIGA:Almaty oblysyy
Ihsan Amraev Kazakhstan Top Team GRES Seier på submission - 05:07
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / -60.0 kg
(Day 1.)
3-4
Ferdig
Kamila Iskendarova
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Seier på submission - 05:57
Nurnisahan Sinkova Gracie Barra Qaz
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-4
Ferdig
Daulet Battalov
Semey Jiu-jitsu
Zhangir Uzakbayev Qazaqstan Top Team: Oral academy Seier på submission - 01:21
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-5
Ferdig
Adylzhan Tursunov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Seier på submission - 03:20
Rafkat Tadjiev GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -76.9 kg
(Day 1.)
1-6
Ferdig
Roman Koller
Bars Checkmat Team
Oralbek Shabdanov Semey Jiu-jitsu Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / +60.0
(Day 1.)
3-7
Ferdig
Shapenova Dana
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Seier med poeng - 06:00
Aigul Samat Nur-Sultan
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-6
Ferdig
Rakhat Kozhakov
West-Kazakhstan.obl
Ahtanov Tamirlan Kazakhstan Top Team GRES Seier på submission - 00:58
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-7
Ferdig
Alikhan Igembek
Semey Jiu-jitsu
Seier på submission - 02:47
Temirlan Ydyrys CHECKMAT KAZAKHSTAN
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / -60.0 kg
(Day 1.)
3-5
Ferdig
Diana Shapenova
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Seier på submission - 02:29
Medina Mussakhanova CHECKMAT KAZAKHSTAN
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
1-3
Ferdig
Zhassyn Khabibullin
West-Kazakhstan.obl
Seier på submission - 05:02
Almas Kosmagambetov Qazaqstan Top Team: Cordial
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / +60.0
(Day 1.)
3-8
Ferdig
Xeniya Vatutina
Advance JJ Alliance
Aigul Samat Nur-Sultan Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-8
Ferdig
Sejilhan Bolatbek
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Seier på submission - 05:38
Zhasulan Zhetpisbay Alatau Academy
ADCC: Professional, women. / Professional / Women / +60.0
(Day 1.)
3-9
Ferdig
Diana Muratova
Kazakhstan Top Team GRES
Shapenova Dana CHECKMAT KAZAKHSTAN Seier på submission
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / +99 kg
(Day 1.)
1-5
Ferdig
Ergali Utjanov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Seier på submission - 04:56
Maksat Kikimov Qazaqstan top Team
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -76.9 kg
(Day 1.)
1-7
Ferdig
Timur Serikzhanov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Bolatbek Baibusunov Qazaqstan Top Team: GRES academy Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-9
Ferdig
Ihsan Amraev
Kazakhstan Top Team GRES
Ali Toleuov UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-10
Ferdig
Nursultan Shadiyev
Advance JJ Alliance
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-11
Ferdig
Zhangir Uzakbayev
Qazaqstan Top Team: Oral academy
Kassymzhan Taipov UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB Seier med poeng - 06:00
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -76.9 kg
(Day 1.)
1-8
Ferdig
Roman Koller
Bars Checkmat Team
Seier på submission - 00:42
Timur Serikzhanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-12
Ferdig
Adylzhan Tursunov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Maksat Muratuly Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier på submission - 00:43
ADCC: Professional, men. / Professional / Men / -65.9 kg
(Day 1.)
2-13
Ferdig
Ahtanov Tamirlan
Kazakhstan Top Team GRES
Ermurat Serikkabyl CHECKMAT KAZAKHSTAN Seier på submission - 01:47
ADCC: Professional, Masters (35+). / Professional / Men / -76.9 kg
(Day 1.)
1-9
Ferdig
Oralbek Shabdanov
Semey Jiu-jitsu
Seier på submission - 06:00
Bolatbek Baibusunov Qazaqstan Top Team: GRES academy