Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-9
완료됨
Ismail Sain
Alatau Academy
Won by points - 03:00
Unknown User Saraliyev CHECKMAT KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg
(Day 1.)
3-11
완료됨
Ismail Mekhdiev
King Kong Academy
Won by Submission - 01:19
Fedor Sigitov ZRTeam Kazakhstan
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-12
완료됨
Amir Sharipov
ZRTeam Kazakhstan
Won by Submission - 00:40
Ahmetshin Sabir Qazaqstan Top Team: Qalqan
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg
(Day 1.)
3-12
완료됨
Raimbek Tursyngazy
Qazaqstan Top Team: GRES academy
Won by points - 03:00
Abdulla Novruz Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-10
완료됨
Dmitriy Andreyev
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Won by points - 03:00
Shakarim Turgan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-15
완료됨
Meiirzhan Amanzhol
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Akarys Bailarov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 01:15
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-11
완료됨
AHMAD ARSAMAKOV
ZRTeam Kazakhstan
Won by Submission - 02:48
Erzhan Zholmurza Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / All / Girls / -38 kg
(Day 1.)
3-13
완료됨
Unknown User Avvakumova
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Dzhamilya Mekhdieva King Kong Academy Won by Submission - 00:23
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-13
완료됨
Emil Sultanov
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Kazybek Tazhibay Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg
(Day 1.)
3-14
완료됨
Ismail Mekhdiev
King Kong Academy
Raimbek Tursyngazy Qazaqstan Top Team: GRES academy Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-12
완료됨
Stas Hilko
Won by Submission - 01:37
Mansur Karatai Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-16
완료됨
Demid Litvinov
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Andrey Sevryukov GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-13
완료됨
Ismail Sain
Alatau Academy
Abdurakhman Mussat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 00:10
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-14
완료됨
Dmitriy Andreyev
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
AHMAD ARSAMAKOV ZRTeam Kazakhstan Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -34 kg
(Day 1.)
3-15
완료됨
Alan Bolat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Won by points - 03:00
Abdulla Novruz Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-17
완료됨
Ahmetshin Ramir
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Won by Submission - 01:02
Islam Nurlan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-15
완료됨
Stas Hilko
Won by points - 03:00
Abdurakhman Mussat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-14
완료됨
Amir Sharipov
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Kazybek Tazhibay Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -34 kg
(Day 1.)
3-16
완료됨
Alan Bolat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-18
완료됨
Akarys Bailarov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Submission - 02:03
Demid Litvinov ZRTeam Kazakhstan
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-16
완료됨
AHMAD ARSAMAKOV
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Stas Hilko
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-19
완료됨
Ahmetshin Ramir
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Imran Yergali Qazaqstan Top Team: Kenesary khan Won by Submission - 02:29
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-21
완료됨
Amir Mahtabek
Qazaqstan Top Team: GRES academy
Ali Mussat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 01:43
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (2)
(Day 1.)
1-20
완료됨
Akarys Bailarov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Imran Yergali Qazaqstan Top Team: Kenesary khan Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-22
완료됨
Ali Mussat
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Amir Rakhmatvoy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 01:01
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -35 kg
(Day 1.)
2-17
완료됨
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Ansar Nesipkali Qazaqstan Top Team: Qalqan Won by Submission - 01:24
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-23
완료됨
Emir Ibragimov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Kirill Rudovol GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN Won by Submission - 00:23
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg
(Day 1.)
3-18
완료됨
Unknown User Aitkali
QORGAN TEAM
Won by points - 03:00
Beknur Shekerbek Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -35 kg
(Day 1.)
2-18
완료됨
Deni Gutov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
IBROGIM ARSAMAKOV ZRTeam Kazakhstan Won by Submission - 00:38
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -23 kg
(Day 1.)
완료됨
Ayat SAUGABAY
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Unknown User Maksutov Ze Radiola team Kazahstan Won by Walkover
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -23 kg
(Day 1.)
2-20
완료됨
Magzhan Marat
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Arsen Zhunusov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / All / Girls / -26 kg
(Day 1.)
1-27
완료됨
Yana Sigitova
Ze Radiola team Kazahstan
Won by Submission - 01:44
Ar-Rakhima Bolshabek Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr