Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (3)
(Day 1.)
2-12
終了
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Submission - 01:17
Bekzat Alizhan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -25 kg (4)
(Day 1.)
3-13
終了
Tagir Rakhimzan
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Won by points - 03:00
Mamat Ahmetzan KDS TEAM
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -34 kg
(Day 1.)
終了
Daryn Aidyngali
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Walkover
Isa Issabekov CICERO COSTHA KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -28 kg (3)
(Day 1.)
4-17
終了
Emir Spabekov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Unknown User Marasulov Brothers Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / All / Girls / -25 kg
(Day 1.)
1-14
終了
Yana Sigitova
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Sayaly Ussen Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg (2)
(Day 1.)
5-15
終了
Alfarabi Zhanabay
CICERO COSTHA KAZAKHSTAN
Abay Kulniyazov Qazaqstan Top Team: ORDA Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -25 kg (6)
(Day 1.)
3-17
終了
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Submission - 00:31
Aliaskar KABDRAKHMAN Nomad Jiu Jitsu academy
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -28 kg (2)
(Day 1.)
4-15
終了
Adam Chikanayev
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Abdurakhman Mussat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -28 kg
(Day 1.)
5-13
終了
Gleb Moldovanov
A-Kai Team
Won by points - 03:00
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -25 kg (6)
(Day 1.)
3-18
終了
Tair Kogay
Qazaqstan Top Team: ORDA
Won by Submission - 00:38
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / All / Girls / -25 kg
(Day 1.)
1-15
終了
Inzhu Nurmagambetova
Qazaqstan Top Team: ORDA
Won by Submission - 00:20
Assylaiym Malibek CHECKMAT KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (4)
(Day 1.)
1-12
終了
Alisar Ermek
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by Submission - 00:31
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -25 kg (5)
(Day 1.)
3-16
終了
Ivan Klimenko
Temirlan Amantaj Almaty.obl Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (5)
(Day 1.)
2-14
終了
Selim-khan PIRIYEV
Qazaqstan Top Team: Kenesary khan
Abdurahman Osmanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -28 kg (4)
(Day 1.)
4-19
終了
Luqman Myrzagazy
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Submission - 00:15
Unknown User Aitkali QORGAN TEAM
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg (3)
(Day 1.)
5-17
終了
Bexultan Madamin
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Submission - 00:54
Beibarys Altayev CICERO COSTHA KAZAKHSTAN
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -28 kg (4)
(Day 1.)
4-20
終了
Unknown User Saraliyev
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Unknown User Marasulov Brothers Won by Submission - 01:59
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg (3)
(Day 1.)
5-18
終了
Bainar Turanov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Won by Submission - 01:09
Almir Manabayev CHECKMAT KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
3-20
終了
Nikita Chernobrisov
Bars Checkmat Team
Yusuf Chuchayev Qazaqstan Top Team: ORDA Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (6)
(Day 1.)
2-16
終了
Khalid Marasulov
Marasulov Brothers
Won by points - 03:00
Astan Taktamussov Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -25 kg (2)
(Day 1.)
5-16
終了
Alan Bolat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Abay Kulniyazov Qazaqstan Top Team: ORDA Won by Submission - 02:25
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -34 kg
(Day 1.)
1-13
終了
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 03:00
Daryn Aidyngali Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg
(Day 1.)
3-21
終了
Dilmurat Mametov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Submission - 01:46
Alazim Birzhan Qazaqstan Top Team: Kenesary khan
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -28 kg (3)
(Day 1.)
4-18
終了
Ismail Talgat
Bars Checkmat Team
Unknown User Marasulov Brothers Won by Submission - 01:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (6)
(Day 1.)
2-17
終了
Amirkhan Timuruly
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Won by Submission - 01:59
Amirzan Ermuhanbetov
KIDS: 6 - 7 / Grey / Boys / -28 kg (2)
(Day 1.)
5-20
終了
Gamzat Shabanov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Manarbek Mussa ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by points - 03:00
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -25 kg (6)
(Day 1.)
3-19
終了
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 03:00
Tair Kogay Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -31 kg
(Day 1.)
4-22
終了
Kirill Malyarov
Алмазная Вода
Won by Submission - 01:11
Aidar Kydyraly Nomad Jiu Jitsu academy
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (7)
(Day 1.)
2-19
終了
Ivan Kochnev
Strela Team (official)
Nurdos Zhangeldi Almaty.obl Won by Submission - 00:55
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-17
終了
Nurgisa Talgatyly
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Submission - 00:37
Azim Tursunov AS MANSUR TEAM
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -31 kg
(Day 1.)
4-23
終了
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Abdurakhman Mussat Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 00:17
KIDS: 6 - 7 / White / Boys / -22 kg (5)
(Day 1.)
2-15
終了
Zanasil Zhanabil
Won by Submission - 01:44
Abdurahman Osmanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy