Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg (2)
(Day 1.)
4-36
Finished
Vladislav Pakhomov
Алмазная Вода
KIRIL Shegda ZRTeam Kazakhstan Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -38 kg
(Day 1.)
5-35
Finished
Ilnur Absalyamov
AS MANSUR TEAM
Won by points - 03:00
Batyr Bolat Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (2)
(Day 1.)
2-33
Finished
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Aituar Babalykov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 00:26
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg
(Day 1.)
2-29
Finished
Voronov Artem
Qazaqstan Top Team: GRES academy
Won by points - 03:00
Rolan Kan GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-31
Finished
Yernar Tolegen
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Imron Dodomatov Team Boymurodov Won by Submission - 00:25
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg (3)
(Day 1.)
3-36
Finished
Abdulla Bayatanov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Unknown User Marasulov Brothers Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg
(Day 1.)
4-34
Finished
IBROGIM ARSAMAKOV
ZRTeam Kazakhstan
Dastan Zholdashan Almaty.obl Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-32
Finished
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Ibragim Asylbekov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (2)
(Day 1.)
2-34
Finished
Nuraly Murzasadyk
AS MANSUR TEAM
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -35 kg
(Day 1.)
5-29
Finished
Erali Ergaliev
AS MANSUR TEAM
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg (2)
(Day 1.)
3-33
Finished
Abdulla Bapishev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Artem Uzakin Strela Team (official) Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg (2)
(Day 1.)
4-37
Finished
Unknown User
Alatau Academy
Nurahunov Diar Gracie Barra Qaz Won by Submission - 00:35
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -26 kg
(Day 1.)
1-35
Finished
Ismail Serik
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Submission - 00:26
Tamerlan Yessentayev Qazaqstan Top Team: Oral academy
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (2)
(Day 1.)
2-35
Finished
Irsen Kim
Qazaqstan top Team
Won by Submission - 02:37
Aituar Babalykov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-33
Finished
Imron Dodomatov
Team Boymurodov
Won by Submission - 01:51
Medet Kussainov ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -35 kg (2)
(Day 1.)
5-33
Finished
Emir Muhit
Алмазная Вода
Won by Submission - 01:31
Ansar Zhansarin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg (2)
(Day 1.)
4-38
Finished
Alizhan Bibatyrev
AS MANSUR TEAM
Unknown User Marasulov Brothers Won by Submission - 02:13
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (3)
(Day 1.)
2-37
Finished
DANIEL KUANYSHBAEV
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Bekkhan Shugaiyp ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -26 kg
(Day 1.)
1-36
Finished
Unknown User Ablukat
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by Decision - 03:00
Asanali Abaev Mario Bros BJJ Kazakhstan
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -38 kg
(Day 1.)
5-36
Finished
Bogdan Sek
Nomad Jiu Jitsu academy
Won by Submission - 01:04
Tamerlan Tokayev Gracie Barra Qaz
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg (2)
(Day 1.)
4-39
Finished
KIRIL Shegda
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 03:00
Egor Kukanov ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (3)
(Day 1.)
2-38
Finished
Toksanbaev Asanali
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg (3)
(Day 1.)
3-37
Finished
Alihan Valiullov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Unknown User Aitkali QORGAN TEAM Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -38 kg
(Day 1.)
5-37
Finished
Ilnur Absalyamov
AS MANSUR TEAM
Won by Submission - 00:17
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -26 kg
(Day 1.)
1-37
Finished
Ismail Serik
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Unknown User Saparov ALLIANCE KAZAKHSTAN Won by Decision
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -32 kg
(Day 1.)
4-35
Finished
Ibrohim Isakhan
Alatau Academy
Dastan Zholdashan Almaty.obl Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -26 kg (2)
(Day 1.)
1-40
Finished
Abulkhair Kairat
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Hasan Tulegen Alatau Academy Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (3)
(Day 1.)
Finished
Unknown User Erkasym
QORGAN TEAM
Won by Walkover
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg (3)
(Day 1.)
3-38
Finished
Unknown User
Marasulov Brothers
Won by Submission - 01:25
Hudonogov Petr Bars Checkmat Team
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg (2)
(Day 1.)
2-36
Finished
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Irsen Kim Qazaqstan top Team Won by Decision - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -23 kg
(Day 1.)
1-34
Finished
Ibragim Asylbekov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by points - 03:00
Imron Dodomatov Team Boymurodov
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -29 kg (4)
(Day 1.)
3-40
Finished
Angsar Mukhit
ROLLER
Salauat Askhat Qazaqstan Top Team: ORDA Won by Submission - 01:41