Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg
(Day 1.)
1-33
Окончено
Egor Barsukov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Won by points - 03:00
Unknown User CHECKMAT KAZAKHSTAN
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-29
Окончено
Abdulla Bayatanov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by points - 03:00
Nurgisa Talgatyly Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / Yellow / Boys / -26 kg
(Day 1.)
3-31
Окончено
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Bexultan Madamin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-30
Окончено
Emir Spabekov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Abai Kulniyazov A-Kai Team Won by points - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Yellow / Boys / -32 kg
(Day 1.)
3-32
Окончено
Alim Almatov
Samurai Academy
Won by Submission - 00:31
Bexultan Madamin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 8 - 9 / White / Boys / -26 kg
(Day 1.)
1-34
Окончено
Abdulaziz Gadletov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 03:00
Egor Barsukov GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-31
Окончено
AJSULTAN KENZHEBAY
Won by Submission - 01:19
Ratmir Bairamov Alatau Academy
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -32 kg
(Day 1.)
3-33
Окончено
Yousuf Kalkabay
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Hasan Tulegen Alatau Academy Won by Submission - 01:44
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-32
Окончено
Amir Myrzabek
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Mustafa Muhametqali Eurasian Centre of Matrial Arts (ECMA) Won by Submission - 00:19
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-33
Окончено
Abdulla Bayatanov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Abai Kulniyazov A-Kai Team Won by Decision - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Yellow / Boys / -26 kg
(Day 1.)
3-34
Окончено
Bexultan Madamin
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Galymzhan Melissov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-34
Окончено
AJSULTAN KENZHEBAY
Won by points - 03:00
Mustafa Muhametqali Eurasian Centre of Matrial Arts (ECMA)
KIDS: 8 - 9 / Grey / Boys / -29 kg
(Day 1.)
2-35
Окончено
Abai Kulniyazov
A-Kai Team
AJSULTAN KENZHEBAY Won by points - 03:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -30 kg
(Day 2.)
1-1
Окончено
Islam Kyrykbaj
QORGAN TEAM
Unknown User ABDULAEV ZRTeam Kazakhstan Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-1
Окончено
Alimzhan Ermuhanbetov
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Ali Amantai QORGAN TEAM Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -33 kg
(Day 2.)
2-1
Окончено
Ibrohim Isakhan
Alatau Academy
Unknown User Qazaqstan Top Team: Qalqan Won by Submission - 01:57
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -30 kg
(Day 2.)
1-2
Окончено
Aidar Bolys
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Submission - 01:12
DANIEL KUANYSHBAEV ZRTeam Kazakhstan
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -33 kg
(Day 2.)
2-2
Окончено
Barat Miraimov
Alatau Academy
Islamdin Alimzhanov Gracie Barra Qaz Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-2
Окончено
Aslan Asylbek
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
AMIN ARSAMAKOV ZRTeam Kazakhstan Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -30 kg
(Day 2.)
1-3
Окончено
Unknown User ABDULAEV
ZRTeam Kazakhstan
Won by points - 04:00
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -33 kg
(Day 2.)
2-3
Окончено
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Won by points - 04:00
Unknown User Tubebaj QORGAN TEAM
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-3
Окончено
Ali Amantai
QORGAN TEAM
Won by points - 04:00
Nurdaulet Nurlan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -42 kg
(Day 2.)
1-4
Окончено
Dmitrij Hilko
Won by Submission - 03:45
Aldiyar Jumashev Alatau Academy
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -33 kg
(Day 2.)
2-4
Окончено
Islamdin Alimzhanov
Gracie Barra Qaz
Erdulet Ergalily Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-4
Окончено
Alizhan Sayat
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Orken Ertaj Qazaqstan Top Team: GRES academy Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -42 kg
(Day 2.)
1-5
Окончено
Ansar Zhansarin
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Unknown User Won by Submission
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -39 kg
(Day 2.)
2-5
Окончено
Ashymzhan Sulaimanov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Adil Shavaliyev CHECKMAT KAZAKHSTAN Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-5
Окончено
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Bagdasar Ashimov Алмазная Вода Won by Submission - 02:03
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -30 kg
(Day 2.)
1-6
Окончено
Unknown User ABDULAEV
ZRTeam Kazakhstan
Aidar Bolys Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -36 kg
(Day 2.)
3-6
Окончено
Ali Amantai
QORGAN TEAM
AMIN ARSAMAKOV ZRTeam Kazakhstan Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -39 kg
(Day 2.)
2-6
Окончено
Abylai Aitkali
Alatau Academy
Islam Nauryzbaj KDS TEAM Won by points - 04:00
KIDS: 10 - 11 / White / Boys / -42 kg
(Day 2.)
1-7
Окончено
Dmitrij Hilko
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Won by Submission - 00:34