Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 6 - 7 / Girls / -24kg
(Day 1.)
1-1
Gotowy
Inzhu Nurmagambetova
Qazaqstan Top Team: ORDA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Анель Темирхан King Kong Academy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -21kg
(Day 1.)
2-1
Gotowy
Sayan Isimov
AIGA: Kostanai oblysy
Wygrana na punkty - 03:00
Ibrakhim Naurym AIGA: Atyrau oblysy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -27 kg
(Day 1.)
1-2
Gotowy
Chabarov Svyatoslav
AIGA: Kostanai oblysy
Wygrana na punkty - 03:00
Арсений Шинкаренко Kokzhal FC
KIDS: 6 - 7 / Boys / -21kg
(Day 1.)
2-2
Gotowy
Astan Taktamussov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Назар Бабенко King Kong Academy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -27 kg
(Day 1.)
1-3
Gotowy
Nazar Talipov
AIGA: Kostanai oblysy
Salauat Askhat Aktobe.obl Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
KIDS: 8 - 9 / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-4
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Верченко Артур Kokzhal FC Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Boys / -24kg
(Day 1.)
2-3
Gotowy
Дануц Урсу
King Kong Academy
Abay Kulniyazov Qazaqstan Top Team: ORDA Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Girls / -24kg
(Day 1.)
1-5
Gotowy
Inzhu Nurmagambetova
Qazaqstan Top Team: ORDA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Almina Almatova Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 6 - 7 / Boys / -21kg
(Day 1.)
2-4
Gotowy
Sayan Isimov
AIGA: Kostanai oblysy
Wygrana na punkty - 03:00
Илез Хадзиев Kokshetau Top Team
KIDS: 6 - 7 / Boys / -27 kg
(Day 1.)
1-6
Gotowy
Chabarov Svyatoslav
AIGA: Kostanai oblysy
Gleb Moldovanov ORDA Aktobe Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
KIDS: 6 - 7 / Boys / -27 kg
(Day 1.)
1-7
Gotowy
Salauat Askhat
Aktobe.obl
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Иван Усатюк King Kong Academy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -21kg
(Day 1.)
2-5
Gotowy
Astan Taktamussov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User AIGA: Pavlodar oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-8
Gotowy
Верченко Артур
Kokzhal FC
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User AIGA: Pavlodar oblysy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -24kg
(Day 1.)
2-6
Gotowy
Abay Kulniyazov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Кирилл Сурай King Kong Academy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-9
Gotowy
Umitkhan Mametov
AIGA: Kostanai oblysy
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User AIGA: Pavlodar oblysy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -24kg
(Day 1.)
2-7
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Unknown User King Kong Academy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-8
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Ирсэн Ким ORDA Aktobe Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Boys / -28 kg
(Day 1.)
1-10
Gotowy
Ilya Mesheryakov
AIGA: Pavlodar oblysy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Asanali Absalik AIGA: Kostanai oblysy
KIDS: 6 - 7 / Boys / -21kg
(Day 1.)
2-9
Gotowy
Sayan Isimov
AIGA: Kostanai oblysy
Astan Taktamussov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Boys / -27 kg
(Day 1.)
1-11
Gotowy
Gleb Moldovanov
ORDA Aktobe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Salauat Askhat Aktobe.obl
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-10
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Ismail Naurym AIGA: Atyrau oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -28 kg
(Day 1.)
1-12
Gotowy
Unknown User
AIGA: Kostanai oblysy
Дамир Бузаев King Kong Academy Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 6 - 7 / Boys / -24kg
(Day 1.)
2-11
Gotowy
Abay Kulniyazov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User AIGA: Pavlodar oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -22 kg
(Day 1.)
1-13
Gotowy
Верченко Артур
Kokzhal FC
Wygrana na punkty - 03:00
Umitkhan Mametov AIGA: Kostanai oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-12
Gotowy
Temirlan Mukhambet
AIGA: Pavlodar oblysy
ERZHAN ABDRAHMANOV Mangistau.obl Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Boys / -28 kg
(Day 1.)
1-14
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Исмаил Хадзиев Kokshetau Top Team Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-13
Gotowy
Алишер Мажитов
A-Kai Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Hamza Mussin Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 8 - 9 / Boys / -28 kg
(Day 1.)
1-15
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Nurdaulet Makhmutov AIGA: Kostanai oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-14
Gotowy
Ирсэн Ким
ORDA Aktobe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Konstantin Bogomazov AIGA: Kostanai oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -28 kg
(Day 1.)
1-16
Gotowy
Matvei Melnik
AIGA: Kostanai oblysy
Мансур Дартаев Qazaqstan top Team Wygrana na punkty - 03:00
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-15
Gotowy
Unknown User
AIGA: Pavlodar oblysy
Wygrana walkowerem
Ibragim Elmurzaev AIGA: Kostanai oblysy
KIDS: 8 - 9 / Boys / -25 kg
(Day 1.)
2-16
Gotowy
ERZHAN ABDRAHMANOV
Mangistau.obl
Wygrana na punkty - 03:00
Лев Зайферт AIGA: Kostanai oblysy