Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -52 kg
(Day 2.)
2-4
Dokončeno
Almaz Lomiev
Gracie Barra Qaz
Won by points - 05:00
Dilshat Sagandykov Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-4
Dokončeno
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Duman Sapargoza Almaty.obl Won by Submission - 01:56
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-3
Dokončeno
Severyan Reutov
Qazaqstan top Team
Won by points - 05:00
Ihsan Amraev Qazaqstan Top Team: GRES academy
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -67 kg
(Day 2.)
5-3
Dokončeno
Unknown User
Won by Submission - 03:22
Nikita Alehin Qazaqstan Top Team: Kenesary khan
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -47 kg
(Day 2.)
1-6
Dokončeno
Daniyal Yarmukhametov
Astana Ronin
Abdusalom Salimov ADCC SUBMISSION FIGHTING TAJIKISTAN FEDERATION Won by Submission - 00:22
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-5
Dokončeno
Aziz Kutubekov
Delta Fitness
Alisher Kanatbayev Qazaqstan Top Team: ORDA Won by Decision - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -72 kg
(Day 2.)
1-7
Dokončeno
Unknown User
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Olzhas Kuanbay Qazaqstan Top Team: ORDA Won by Submission - 03:05
KIDS: 16 - 17 / White / Girls / -54 kg
(Day 2.)
2-5
Dokončeno
Shahnoza Tadzhieva
Zharkent
Won by Submission - 02:01
Aliya Makaulova AS MANSUR TEAM
KIDS: 16 - 17 / White / Girls / -62 kg
(Day 2.)
5-4
Dokončeno
Lilia Dergunova
Zere Sarbaeva AS MANSUR TEAM Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-4
Dokončeno
Ilimbek Akylbekuulu
Won by Submission - 04:27
Rinat Sherbakov Qazaqstan top Team
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -52 kg
(Day 2.)
2-6
Dokončeno
Bakzhan Berdaly
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Bilimzan Osmanov Gracie Barra Qaz Won by Submission - 03:38
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -72 kg
(Day 2.)
1-8
Dokončeno
Emir Usupbekov
Delta Fitness
Won by Submission - 00:57
Denis Otarov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -67 kg
(Day 2.)
5-5
Dokončeno
David Konopolskiy
KDS TEAM
Won by points - 05:00
Unknown User CICERO COSTHA KAZAKHSTAN
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -72 kg
(Day 2.)
1-9
Dokončeno
Olzhas Kuanbay
Qazaqstan Top Team: ORDA
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Won by Submission - 01:14
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-6
Dokončeno
Alisher Masimov
Gracie Barra Qaz
Unknown User Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -82 kg
(Day 2.)
2-7
Dokončeno
Aslan Sailaubek
AS MANSUR TEAM
Won by points - 05:00
Maksim Shablya Gracie Barra Qaz
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-5
Dokončeno
Temirlan Nygmetov
Won by Submission - 03:20
Alihan Zhumabisov Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 16 - 17 / Others / Boys / -57 kg
(Day 2.)
1-10
Dokončeno
Adil Nurlybekov
Won by Submission - 04:46
Adilzhan Zhakiyanov ALLIANCE KAZAKHSTAN
KIDS: 16 - 17 / Others / Boys / -67 kg
(Day 2.)
5-6
Dokončeno
Amir Aitkaliev
AS MANSUR TEAM
Vadim Pak Astana Won by points - 02:38
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-6
Dokončeno
Esbolat Asylbek
Almaty.obl
Won by Submission - 02:02
Miras Zhansultanov Alatau Academy
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-7
Dokončeno
Alisher Baratov
Samurai Academy
Zhangir Uzakbayev Qazaqstan Top Team: Oral academy Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / Others / Boys / -62 kg
(Day 2.)
2-8
Dokončeno
Maksim Paj
KDS TEAM
Nurtas Oralkhanov AS MANSUR TEAM Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-7
Dokončeno
Maksim Chshelupanov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Won by points - 05:00
Ilyar Usmanov Gracie Barra Qaz
KIDS: 16 - 17 / Others / Boys / -57 kg
(Day 2.)
1-11
Dokončeno
Zulyar Sharafidinov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Won by points - 05:00
Ramiz Dandybayev
KIDS: 16 - 17 / Others / Boys / -67 kg
(Day 2.)
5-7
Dokončeno
Aliyar Tolonov
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Won by points - 05:00
Damir Bizhanov Qazaqstan Top Team: Oral academy
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-8
Dokončeno
Duman Sapargoza
Almaty.obl
Won by Submission - 03:12
Alisher Kanatbayev Qazaqstan Top Team: ORDA
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -52 kg
(Day 2.)
2-9
Dokončeno
Bilimzan Osmanov
Gracie Barra Qaz
Won by points - 02:37
Almaz Lomiev Gracie Barra Qaz
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -62 kg
(Day 2.)
4-8
Dokončeno
Severyan Reutov
Qazaqstan top Team
Ilimbek Akylbekuulu Won by Submission - 01:47
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -72 kg
(Day 2.)
1-12
Dokončeno
Emir Usupbekov
Delta Fitness
Isa Akhmedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Won by Submission - 02:48
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -67 kg
(Day 2.)
5-8
Dokončeno
Unknown User
David Konopolskiy KDS TEAM Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -57 kg
(Day 2.)
3-9
Dokončeno
Unknown User
Zhangir Uzakbayev Qazaqstan Top Team: Oral academy Won by points - 05:00
KIDS: 16 - 17 / White / Boys / -82 kg
(Day 2.)
2-10
Dokončeno
Aslan Sailaubek
AS MANSUR TEAM
Won by points - 05:00
Danil Artemov Strela Team (official)